Sestava:Koudelka-Hrmo,Nesvadba,Linhart,Havlín-Peškar,Vlach,Bína,Krasnický-Řeháček(76.Vokáček),Ježek
Branky:52.vlastní Hrmo-72.Nesvadba
Rozhodčí:Hron – Stejskal,Vacek
ŽK: 1:3
Diváků:100

V první deseti minutách zatlačili hráči Přepeř domácí na jejich vlastní polovinu,ale na velmi nerovném terénu kombinace vázla,takže nijak vážně neohrozili branku Vykoukala.V 11.min se domácí dostali do rychlého protiútoku,přetažený centr z pravé strany nedokázal umístit Kutílek do sítě.O dvě minuty později domácí podnikli další výpad po pravé straně,Koudelka v rohu vápna fauloval domácího útočníka a byla z toho penalta.K té se postavil Dobrovodský,ale přepeřský brankář napravil svojí chybu a střelu k tyči vyrazil.Ve 39.min napřáhl z vápna hostující Bína a brankář Vykoukal měl co dělat,aby jeho střelu vyrazil na rohový kop.V 52.min zahrávali domácí přímý kop,přetažený balón vrátil hlavou před branku Melka a Hrmo si před dotírajícím domácím útočníkem srazil míč do vlastní branky 1:0.O minutu později se se domácí dostali do další šance,ale Koudelka Mazánka vychytal.Od 55.min měly Přepeře desetiminutový pernamentní tlak,ale vyrovnat se jim nepodařilo.V 67.min se po narážečce na pravém křídle dostal ke střele Peškar,ale brankář jeho střelu vyrazil na roh.Ten rozehrál Hrmo,našel ve vápně Nesvadbu,jehož hlavičku na brankové čáře zneškodnil domácí Vykoukal.V 71.unikal domácí obraně Ježek,ale metr před vápnem byl faulován a Přepeře zahrávaly přímý volný kop,který Nesvadba poslal nechytatelně k tyči a vyrovnal na 1:1.Ve zbytku zápasu se Přepeře snažily strhnout vítězství na svou stranu,ale nedokázaly překonat jak velice nerovný terén,tak pečlivou obranu domácích.

P.S: .Ve Višňové se snadno nevyhrává.Dnešnímu zápasu remíza odpovídá.
Dovětek k utkání-při odchodu do šaten byli naši hráči napadání jak verbálně tak fyzicky.Kamery již byly vypnuty,pan delegát přišel pozdě,ale zprávu napsal „pečlivě“ a tak trenér Bednář vyfasoval čtyři zápasy na tvrdo.