Sestava:Vrabec – Hrmo, Kupka, Feri, Kubáček – Trč, O. Horák, Martínek, T. Horák (85. Baudys)-Žabokrtský, Tokan (89. Kvapil).
Branky: 11., 56. Trč, 83. Martínek.
Rozhodčí: Mareček – Hejl, Coufal,
ŽK: 3:3.
Diváků: 80.

Přepeře přijely do Frýdlantu bez několika hráčů, z různých důvodů absentovali Peškar, Pěnička, Hartman, Císař, Cimbál, Rohacký, Tušer, Hurt nebo Havlín. Přesto začali svižně a již ve 2. minutě vyslal dlouhým pasem O. Horák svého bratra Tomáše, který si obhodil brankáře. Ten ho fauloval, ale rozhodčí ponechal „výhodu“ a míč se dokutálel mimo branku. V 11. minutě již brankově udeřilo. Výborně hrající O. Horák uvolnil Žabokrtského, ten udělal kličku obránci, vystřelil, brankář sice střelu vyrazil, ovšem dobíhající Trč s přehledem zavěsil – 0:1. Ve 26. minutě unikl po pravém křídle Žabokrtský a z 20 metrů vystřelil těsně nad pravou šibenici. Ve 35. minutě zahrávali domácí rohový kop, odražený míč se dostal na vápno, ale následná střela Záruby šla nad branku Přepeř.

V 52. minutě vysunul O. Horák Žabokrtského, ten unikl domácím stoperům a šajtlí trefil tyčku domácí branky. V 54. minutě podnikli domácí rychlý protiútok a z úhlu trefili boční síť. V 56. minutě házel Hrmo dlouhý aut, míč propadl na malé vápno, kde byl připraven opět Trč a nekompromisně ho uklidil do branky – 0:2. V 65. minutě centroval Hrmo a na zadní tyči nabíhající T. Horák trefil jen brankáře. V 83. minutě narazil Hrmo Martínkovi, ten si obhodil obránce a poslal míč k zadní tyči – 0:3. @MK@

Ani tentokrát si soupeř na FK Přepeře, který postrádá především zraněné tahouny Peškara (vazy) a Pěničku, nepřišel a hosté tak jedou dál s nulou na svém kontě. „Je to neuvěřitelné, ale máme asi deset zraněných hráčů, včetně opor. I přes to nás zatím nijak extrémně nikdo neprověřil a zatím to zvládáme bez nějakých větších tlaků,“ prozradil hrající prezident FK Přepeře Michal Kupka. Toho teď víc než výsledky rezervy, v nichž se rovněž odráží současná hráčská krize, zajímají hlavně události příštího týdne, kdy se v místním řízení budou řešit další kroky realizace fotbalového stadionu, který si již vyžádal nemalé investice. Dobrou zprávou pro Přepeřské pak byla prohra jejich pronásledovatele z Holan na hřišti LOKO Česká Lípa. Na záda jim tak teď dýchá další náš nováček – Sokol Pěnčín, takže podzimní derby bude hodně zajímavé.